Jsme rodinná firma, ale pěkně jsme se rozrostli.
BONAVITA tým průběžně hledá posily. Je vám naše firma sympatická?

Pojďte k nám pracovat!

Aktuálně hledáme kandidáty/kandidátky na tyto pozice:

  1. Kariéra
  2. ASISTENT/KA MARKETINGU

ASISTENT/KA MARKETINGU

Náplň práce:

  • administrativní podpora marketingu
  • správa sociálních sítí a webových stránek
  • spolupráce s influencery
  • spolupráce s dodavatelskými agenturami, grafiky a programátory
  • sponzoring
  • správa věrnostního programu (ve spolupráci s agenturou)
  • správa emailové schránky společnosti
  • příprava podkladů pro obchodní zástupce
  • reklamní předměty (objednávky, evidence)

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ukončené maturitou
  • zkušenost se správou sociálních sítí (FB, IG) včetně Business Managera
  • zkušenost s natáčením videí a pořizováním fotografií výhodou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • výborná znalost českého jazyka s důrazem na gramatickou správnost
  • uživatelská znalost MS Office, znalost CANVA výhodou
  • řidičský průkaz sk.B
  • výborné organizační schopnosti, pozitivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • zaměstnání na HPP
  • zázemí stabilní české společnosti
  • dotované stravování
  • 5 sick days
  • přátelský tým
  • kreativní práci a prostor pro seberealizaci
  • nástup od 1. 1. 2025

Požadované materiály pro zařazení do výběrového řízení:

  • Stručný motivační dopis (ideálně včetně odkazu na sociální sítě, které spravujete nebo ukázky Vašich příspěvků)
  • Strukturovaný profesní životopis

Pracoviště:

BONAVITA, spol. s r.o., Hlavní 32, 251 63 Kunice - Vidovice

Kontaktní osoba:

Ing. Sylva Dolejšová, email: dolejsova@bonavita.cz

Máte zájem o tuto pozici? Napište nám.